Leasing

ČO JE TO LEASING?

LEASING predstavuje zmluvu, na ktorej základe jedna strana získava právo používať istú vec, ktorá je vo vlastníctve niekoho iného, a to výmenou za dohodnutú peňažnú čiastku, odvádzanú v pravidelných splátkach.

Spoločnosť WESTFINREAL s r.o. zostaví pre každého svojho klienta výnimočnú ponuku na leasing vybraného vozidla. Klient si sám môže vybrať zo širokej škály nových alebo ojazdených osobných alebo úžitkových vozidiel a motocyklov s jedinečnou možnosťou odpočtu DPH.

Svojim klientom pomúkame, ako jedna z mála leasingových spoločností, možnosť výberu vlastnej poisťovne pre povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou vozidla, ale taktiež ponúka poistenie za veľmi výhodné ceny vo vlastnej poisťovni.

Naši pracovníci Vám ochotne pomôžu pri výbere vozidla podľa Vášho želania.

VÝHODY LEASINGU

  • vybavenie leasingovej zmluvy trvá oveľa kratšiu dobu ako bankový úver, ktorý je časovo veľmi náročný
  • leasing zaručuje neviazanosť vlastného kapitálu
  • riziko inflácie nesie leasingová spoločnosť, nie nájomca
  • leasing umožňuje nájomcovi ťažiť z výhod zrýchleného odpisovania majetku, zrýchlené odpisy sa zarátavajú do nákladov, čím znižujú základ dane
  • leasing šetrí likvidné prostriedky podnikateľa, pretože splátky za prenájom sa platia postupne a tým je možné zvyšné finančné prostriedky využiť na iné účely

Ponúkame Vám možnosť vybrať si medzi